Profi Obkladač - Propojujeme obkladače s klientyProfi Obkladač - Propojujeme obkladače s klienty

Máme za sebou první školení! A velmi úspěšné bylo!

14. 2. 2019

Přiučit se novým věcem ze svého oboru přišlo nad 30 profesionálů. Školení bylo o pokládce velkoformátových dlažeb. Zajímavým dopolednem nás provedla koordinátorka projektu, Barbora Pospíšilová, kouzelná dáma, co se práce nebojí a technické záležitosti má v malíčku. Pánové byli přítomností mladé dámy zaskočeny a zaskočily je ještě více její znalosti a pohotovost. Ne ne, není to žádná hosteska!

Na školení za námi přijeli odborníci z dalekých krajin. O velkoformátových obkladech a důležitosti jejich kvality nám povídal Ital Francesco Corso, zástupce jednoho z největších výrobců obkladů a dlažeb – Ragno. Dozvěděli jsme se, proč není velkoformát jako velkoformát, jak probíhá výroba a na co si při výběru dávat pozor. Ke kvalitnímu obkladu musíme přidat praktické nástroje, ty nám přijel ukázat Joaquín Aranoa Pellegrini ze Španělska ze společnosti Rubi. Na závěr nás Daniel Lakoš z Mapei poučil o lepidlech, spárovačkách a čistících prostředcích a jeho kolega Tomáš Kraina společně s Joaguínem provedli transfer a pokládku dlažby Maiora ve formátu 2,4×1,2 m.

Máme radost, že se historicky první školení ProfiObkladač takto vydařilo a těšíme se na další! Sledujte nás, nebudete litovat!

Předchozí

Nové tendence ve světě keramických obkladů

Další

Další úspěšné školení je za námi!